Přejít na eshop Sportovní kompresivní pomůcky CEP od firmy MEDI Objednávejte se na 605 21 09 21vždy po, út, st, čt 9:00 - 14:00

Novinka

LÉČBA HEMOROIDŮ

12.08.2013

Centrum Dermatologické Angiologie znovu rozšiřuje nabídku svých zdravotnických služeb pro stávající i nové pacienty o léčbu hemoroidů.

Pro CDA to však není novinka, léčba hemoroidů sklerotizací má na našem pracovišti svou tradici. V minulosti jsme pomohli řadě našich pacientů. Pro zvýšený zájem a stálou snahu o poskytování co nejkvalitnějších a komplexních služeb jsme se rozhodli obnovit tuto činnost. Objednávat se můžete již od 1. 7. 2013. Vzhledem k tomu, že nechceme narušit bezproblémový a plynulý chod ordinace, samotné výkony budeme provádět od 1. 10.2013.

Sklerotizace hemoroidů je šetrná a nejefektivnější léčba malých a středních HEMOROIDŮ. Převyšuje ve svých výsledcích ostatní metody léčby, které se v posledních letech staly populární na většině soukromých klinik. Jejich popularita však pramení spíše z možnosti vyššího cenového ohodnocení a nižších nároků na odborné provedení. Slovo laser není vždy synonymem kvality, jak se neodborná veřejnost často domnívá. Pro lékaře našeho centra, kteří mají nepřeberné zkušenosti s léčbou křečových žil, je léčba hemoroidů, ve své podstatě také křečových žil, rutinním zákrokem.

OBJEDNÁVEJTE SE NA ČÍSLE: +420 605 21 09 21 po, út, čt 8:30-15:30  

více o hemoroidech zde: http://www.zily-lecba.cz/postupy-a-metody/ambulantni-lecba-hemoroidu-sklerotizaci/