Přejít na eshop Sportovní kompresivní pomůcky CEP od firmy MEDI Objednávejte se na 605 21 09 21vždy po, út, st, čt 9:00 - 14:00 Ambulantní léčba hemoroidů sklerotizací

Ambulantní léčba hemoroidů sklerotizací

Hemoroidy jsou velmi častým lidským onemocněním s výskytem u více než 70% dospělé populace. Každá léčebná strategie je zaměřena na minimalizaci potíží a zlepšení anatomických poměrů v oblasti žilních pletení v oblasti konečníku. Volba vhodného způsobu léčby se řídí stupněm postižení. Pro injekční léčbu (skleroterapie) jsou vhodná zejména počáteční stadia hemoroidů. Zatímco efekt nejrůznějších mastí a čípků je pouze tlumivý, může skleroterapie přinést dlouhodobé vymizení všech pacientových potíží.

Zákroky jsou ambulantní, zahrnují zpravidla několik sezení metodou podle Blonda. Před zákrokem není potřebná žádná speciální příprava, ani po samotném výkonu není potřebný žádný speciální omezující režim. Pracovní neschopnost není potřebná. Při zákroku se za pomoci speciálního instrumentaria vpraví prakticky bezbolestně sklerotizační roztok do hemoroidálního uzlu a vyvolá jeho následnou vazivovou přestavbu, stažení a úplné vymizení. Péče o měkkou stolici dietními opatřeními, zvýšenou hygienou okolí konečníku je zajištěn dlouhodobý efekt léčby. Kontroly po léčbě a případné opakování při recidivě jsou nezbytností.

Co je nového

LÉČBA HEMOROIDŮ

12.08.2013

Centrum Dermatologické Angiologie znovu rozšiřuje nabídku svých zdravotnických služeb pro stávající i nové pacienty o léčbu hemoroidů.

číst dále

Vysoká estetická úroveň námi užívaných kompresivních punčoch

02.04.2013

Naše KEP mají nejen vynikající technické parametry, ale jsou i vysoce estetické a mají výborný uživatelský komfort.

číst dále

Cílená aplikace– lepší kosmetické výsledky u mikroskleroterapie

02.04.2013

Optimální efekt při ošetření mikrovarixů nastává při aplikaci sklerotizační látky do tzv. nutritivní žíly. Tímto pojmem rozumíme žílu, ležící zpravidla ve vět…

číst dále